Çelik Yapı İnşaatlarda Yüksek Üretim Kalitesi Uluslararası Deneyim

BRF Yapı İnşaat Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti., 25 yıllık sektörel tecrübesiyle, gelişen teknolojiyle birlikte müşteri beklentilerindeki inanılmaz değişimi yakından takip ederek, yeni nesil teknolojilere yaptığı yatırımlarla büyüyen bir firma kimliğine sahiptir. İnsan kaynağının, sektörel tecrübeye sahip olması, uzun yıllar birlikte çalışmanın oluşturduğu takım ruhu ve eğitimlerle sürekli güncellenmeleri, proje uygulamalarındaki başarısının temelini oluşturur.

Çelik yapı sektöründeki hızlı gelişim, beraberinde, mega yapı projelerinin de, her geçen gün artmasına zemin oluşturmuştur. Kent yaşamının merkezinde yer alan dev kulelere sahip konut projeleri, küçük bir kasabanın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek AVM’ler, yeni nesil teknolojilerle donatılmış stadyumlar, kıtaları birleştiren kilometrelerce uzunluktaki dev köprülerbüyük sanayi tesisleri ve daha birçok mega yapı projesinde, BRF Yapı İnşaat Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti. referansıyla karşılaşmanız mümkün.

BRF Yapı İnşaat Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti. projelerinin çoğunun yüksek inşaatlarda büyük risklerle uygulanması nedeniyle, işçi güvenliğine büyük önem vermiştir. Şirketin arge ekibiyle, İş Güvenliği Ürünlerini sürekli geliştirirken, ürünlerin yüksek inşaatlardaki testlerinde de bizzat görev alarak, personellerin güvenli bir biçimde çalışmasını sağlayacak yatırımlar yapmıştır.

Firma, çeyrek asırlık sektörel geçmişi ve sahip olduğu deneyimle, her projenin gereksinimini karşılayacak geniş makine parkuru ve uzman iş gücü kaynağıyla, anahtar teslim proje uygulamaları gerçekleştirmeye devam etmektedir.